x

Zaloguj

Zapomniałeś hasła?
FACEBOOK

Włochy można lubić lub nie, ale nie można odmówić im wyjątkowości.

Włochy pachną początkiem, kulturą i sztuką. Pachną malarstwem, rzeźbą, architekturą i muzyką. Pachną klasyką i klasą.

Mediolan można lubić lub nie, ale nie można odmówić mu jednego…jest stolicą. I to wcale nie mody. Mediolan jest stolicą włoskiego biznesu.

Z tych dwóch głównych powodów wybraliśmy dla Państwa włoski Mediolan na miejsce prestiżowego szkolenia Mistrzowskiej Komunikacji w Biznesie.

Warsztat przeznaczony jest dla wyższej kadry menadżerskiej, przedstawicieli zarządów , właścicieli firm i liderów, chcących wzmocnić swoją efektywność komunikacyjną w biznesie, budować autorytet w otoczeniu biznesowym i sięgnąć po inspirację do klasyków: Schopenhauera, da Vinci, czy Arystotelesa.

W trakcie 3-dniowego spotkania, będziemy wspólnie podnosić kompetencje i trenować umiejętności, z zakresu m.in.

  • erystyki w biznesie, czyli sztuki prowadzenia sporów,
  • sztuki argumentacji i perswazji,
  • etykiety językowej w biznesie : zasad savoir-vivre w mowie, piśmie i komunikacji elektronicznej,
  • budowania własnej siły i atrakcyjności komunikacyjnej w życiu zawodowym,
  • budowania autorytetu za pomocą zaawansowanych technik komunikacyjnych i lingwistycznych.

Będziemy więc malować, rzeźbić i komponować słowem, kształtować umiejętności językowe i garściami czerpać z klasyków. Komunikacja jest bowiem głównym narzędziem , które pozwala nam wspiąć się na szczyty Himalajów w życiu i biznesie. Pod warunkiem, że jest Sztuką.

Wszystko w wyjątkowej scenerii miasta da Vinci I Sforzów, pełnej przestrzeni stylistyki Alfy Romeo- rodem z pieśni rozbrzmiewających w La Scali i jednocześnie sportowego charakteru tej pięknej marki motoryzacyjnej prosto od mediolańskich drużyn piłkarskich i wspaniałych pływaków,     geniuszu architektów, inspirujących pomysłów najlepszych marek mody, wyjątkowych galerii i uczelni…małych hoteli, urokliwych restauracji. I postaramy się udowodnić, że w tym sukcesie pięknego miasta nic nie jest przypadkowe…bo wszystko opiera się na wzajemnej otwartości i komunikacji między pozornie odległymi światami…

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: monika.jankowska@ilcs.eu

Monika i Szymon Janiccy.